Hyppää pääsisältöön

Yhteystiedot

Radion sinfoniaorkesteri
PL 103
00024 YLEISRADIO
radion.sinfoniaorkesteri@yle.fi
Käyntiosoite
Mannerheimintie 13a, HELSINKI
Yleisradion vaihde
puh. (09) 14801
Palautelomake

Orkesterin hallinto

Intendentti Tuula Sarotie
Intendentti Tuula Sarotie Kuva: Jukka Lintinen rso orkesteri,tuula sarotie

Intendentti
Tuula Sarotie
puh (09) 1480 4366
040 844 2666
tuula.sarotie@yle.fi
Apulaisintendentti Sanna Moilanen
Apulaisintendentti Sanna Moilanen Kuva: Jukka Lintinen rso orkesteri,sanna moilanen

Apulaisintendentti
Sanna Moilanen
puh (09) 1480 4367
040 510 0511
sanna.moilanen@yle.fi
Päivi Juvonen, tuotantokoordinaattori
Päivi Juvonen, tuotantokoordinaattori Kuva: Jussi Nahkuri rso päivi juvonen, tuotantokoordinaattori 2017

Tuotantokoordinaattori
Päivi Juvonen
puh (09) 1480 4357
040 830 2996
paivi.juvonen@yle.fi
Satu Kahila, tiedottaja
Satu Kahila, tiedottaja Kuva: Jussi Nahkuri rso satu kahila, tiedottaja 2017

Tiedottaja
Satu Kahila
puh (09) 1480 4368
040 557 0053
satu.kahila@yle.fi
markkinointikoordinaattori Satumaija Peltoniemi
markkinointikoordinaattori Satumaija Peltoniemi Kuva: Jukka Lintinen rso orkesteri,satumaija peltoniemi

Markkinointi-koordinaattori
Satumaija Peltoniemi
puh (09) 1480 4336
040 860 3826
satumaija.peltoniemi@yle.fi
Vastaava äänitystuottaja Laura Heikinheimo
Vastaava äänitystuottaja Laura Heikinheimo Kuva: Jukka Lintinen laura heikinheimo,rso orkesteri

Vastaava tuottaja
Laura Heikinheimo
(09) 1480 2142
laura.heikinheimo@yle.fi
Orkesteritoimittaja Outi Paananen
Orkesteritoimittaja Outi Paananen Kuva: Jukka Lintinen outi paananen,rso orkesteri

Orkesteritoimittaja
Outi Paananen
(09) 1480 4352
outi.paananen@yle.fi
Sebastian Djupsjöbacka, RSO:n nuotistonhoitaja
Sebastian Djupsjöbacka, RSO:n nuotistonhoitaja Kuva: Jukka Lintinen / RSO sebastian djupsjöbacka

Nuotistonhoitaja
Sebastian Djupsjöbacka
puh. (09) 1480 5466
sebastian.djupsjobacka@yle.fi
Orkesterijärjestäjä Heikki Tikka
Orkesterijärjestäjä Heikki Tikka Kuva: Jukka Lintinen heikki tikka,rso orkesteri

Orkesterijärjestäjä
Heikki Tikka
puh. 040 557 0052
heikki.tikka@yle.fi
RSO:n orkesterijärjestäjä
RSO:n orkesterijärjestäjä Kuva: Jukka Lintinen mikael tiittanen


Orkesterijärjestäjä

Mikael Tiittanen
puh. 0400 506 067
mikael.tiittanen@yle.fi

Palautelomake