Hyppää pääsisältöön

Yhteystiedot

Radion sinfoniaorkesteri
PL 103
00024 YLEISRADIO
radion.sinfoniaorkesteri@yle.fi
Käyntiosoite
Mannerheimintie 13a, HELSINKI
Yleisradion vaihde
puh. (09) 14801
Palautelomake

Orkesterin hallinto

Intendentti Tuula Sarotie
Intendentti Tuula Sarotie Kuva: Jukka Lintinen tuula sarotie

Intendentti
Tuula Sarotie
040 844 2666
tuula.sarotie@yle.fi
rso Sanna Moilanen
rso Sanna Moilanen Kuva: Jussi Nahkuri rso sanna moilanen

Apulaisintendentti
Sanna Moilanen
040 510 0511
sanna.moilanen@yle.fi
Päivi Juvonen, tuotantokoordinaattori
Päivi Juvonen, tuotantokoordinaattori Kuva: Jussi Nahkuri rso päivi juvonen, tuotantokoordinaattori 2017

Tuotantokoordinaattori
Päivi Juvonen
040 830 2996
paivi.juvonen@yle.fi
Satu Kahila, tiedottaja
Satu Kahila, tiedottaja Kuva: Jussi Nahkuri rso satu kahila, tiedottaja 2017

Tiedottaja
Satu Kahila
040 557 0053
satu.kahila@yle.fi
rso Satumaija Peltoniemi, markkinointikoordinaattori 2017
rso Satumaija Peltoniemi, markkinointikoordinaattori 2017 Kuva: Jussi Nahkuri rso satumaija peltoniemi, markkinointikoordinaattori 2017

Markkinointi-koordinaattori
Satumaija Peltoniemi
040 860 3826
satumaija.peltoniemi@yle.fi
Vastaava äänitystuottaja Laura Heikinheimo
Vastaava äänitystuottaja Laura Heikinheimo Kuva: Jukka Lintinen laura heikinheimo

Vastaava tuottaja
Laura Heikinheimo
laura.heikinheimo@yle.fi
Orkesteritoimittaja Outi Paananen
Orkesteritoimittaja Outi Paananen Kuva: Jukka Lintinen outi paananen

Orkesteritoimittaja
Outi Paananen
outi.paananen@yle.fi
Sebastian Djupsjöbacka, RSO:n nuotistonhoitaja
Sebastian Djupsjöbacka, RSO:n nuotistonhoitaja Kuva: Jukka Lintinen / RSO sebastian djupsjöbacka

Nuotistonhoitaja
Sebastian Djupsjöbacka
sebastian.djupsjobacka@yle.fi
rso Heikki Tikka, orkesterijärjestäjä 2017
rso Heikki Tikka, orkesterijärjestäjä 2017 Kuva: Jussi Nahkuri rso heikki tikka, orkesterijärjestäjä 2017

Orkesterijärjestäjä
Heikki Tikka
puh. 040 557 0052
heikki.tikka@yle.fi
rso Mikael Tiittanen, orkesterijärjestäjä 2017
rso Mikael Tiittanen, orkesterijärjestäjä 2017 Kuva: Jussi Nahkuri rso mikael tiittanen, orkesterijärjestäjä 2017


Orkesterijärjestäjä

Mikael Tiittanen
puh. 0400 506 067
mikael.tiittanen@yle.fi

Palautelomake