Radiomafia
 
    Ohjelmat ovat kuultavissa ympärivuorokautisena lähetyksenä YLE Elävässä arkistossa 31.05.2010 klo 08.00 alkaen.  
                 
      Silloin voit myös alkaa kuunnella lähetyksiä omaan tahtiisi klikkaamalla tästä ohjelmakartasta ohjelman nimeä.  
                 
      Molemmat palvelut ovat auki sunnuntaihin 6.6. asti.                
                 
                 
                 
Radiomafia NYT netissä viikon ajan 6.6. asti osoitteessa yle.fi/radiomafianyt  
                 
Maanantai 31.5. Tiistai 1.6. Keskiviikko 2.6. Torstai 3.6. Perjantai 4.6. Lauantai 5.6. Sunnuntai 6.6.
                 
08-09 Herätysjuhla pe 1.6.1990 Herätysjuhla 28.11.1990 Herätysjuhla 31.8.1994 Aamulla Arto ja Satu 11.11.1996 Radiomafian aamu 26.11.2001 Lasten mehuhetki 28.3.1998 Kissankehto 9.7.1995 08-09
                 
09-10 Juha Roiha,Tero Liete Susa Block, Jusu Lounela Eve Roponen Arto Nyberg, Satu Kurvinen Peltsi ja Juuso Tarleena Sammalkorpi,  Susanna Korhonen 09-10
            Kosti Kotiranta    
10-11 Tunnin takuu pe 1.6.1990 Aamu maalla - Luonteri Surf       Komisario Kottelin 2.8.1993   10-11
  Kaupparatsu Frangén Lasten mehuhetki - täti Käkkärä   KÄMP 11.11.1996   Knutas, Lepistö, Liimatainen    
11-12 Café Stockholm pe 1.6.1990 Tallennepalvelu 28.11.1990 Eldorado 31.8.1994 Olga Ketonen ja Kristiina Tolkki Tarja Kulho - Mitä Hittiä 6.7.2001 Café Café 27.12.1991 Sunnuntailapset 18. ja 25.4.1993 11-12
  Kirsi Nevanti Leena Lehtinen Matti Puhtila   Paula Noronen Kaj Färm Marja Mäki-Reinikka, Iiris Väkevä  
12-13 Karjalan kunnailla pe 1.6.1990 Timanttien jäljillä 28.11.1990 Vieraissa 30.9.1992 Josper Knutas Timanttien jäljillä 31.8.1994 Heinähässäkkä 23.7.1997 Gasthaus Ristola 2.1.1993 Onnenpäivä 27.8.1995 12-13
  Samuli Aaltonen Jonni Aromaa Vieraissa 23.2.1993 Ruben Stiller Matti Paunio        
13-14 Henkireikä 1.6.1990 Alivaltiosihteeri 28.11.1990 Päiväntasaaja 31.8.1994 Ulmanen & Roiha 14.11.1996 Jusu Lounela, Pertti Salovaara,  Kai Ristola Jake Nyman 13-14
  Risto Majaniemi   Kai Ulmanen   Paula Noronen      
14-15 Päivän suutari 1.6.1990 Karjalan kunnailla 28.11.1990 Pressiklubi 31.8.1994 Kai Ulmanen, Juha Roiha, Torvimusiikkia 3.7.1992 Belgialaisia kirjauutuuksia Pietarinkadun Oilers Go Go! 14-15
  Jukka Arvassalo Harri Hakanen Reeta Kivihalme Elisa Korjus Jake Nyman 14.5.1992 - Gösta Sundqvist 16.6.2001  
15-16 Kummisetä 1.6.1990 Hornan tuutti 28.11.1990 Tiina Lepistö   Leila ja Annukka 11.11.1996 Marginaali 22.11.1999 Leena Lehtinen Anssi 28.11.1993 Simo Ruuskanen, Teemu Skinnari 15-16
  Kotiranta, Halla-aho, Aaltonen Rockmafia 28.11.1990     Roots-ilta 11.11.1996 Ari Peltonen    
16-17 Hornan tuutti 1.6.1990 Hannu Blommila (Ruben Stiller - lopullinen valinta 27.8.1993) Ooppera 11.11.1996 Tutti Frutti Rock'n'roll Show Huttuset 1.9.1990 Nowak, Heikkinen Café Veijon Baari 28.11. ja 5.12.1993 16-17
  Markku Heikkinen, Tiina Lepistö   Ooppera 3.9.1993   K.W. Blomqvist Ilmestyskirja 28.7.1999 Hilu Kytöaho Jukka Lindfors, Santtu Luoto  
17-18   Metalliliitto 28.11.1990 Outi Popp Susanna Korhonen Kantrispagetti  Vapaa vyöhyke 7.5.1996 Kauriin kääntöpiiri 24.7.1994 17-18
  Rockmafia 1.6.1990 Ursula Klaus Flaming     Teppo Nättilä      
18-19 Yölätti 1.6.1990 Kovan päivän ilta 28.11.1990   Musiikkia kolmannelle korvalle Ulvovat sudet Jarmo Mäkäläinen Mustafa Blommila 18-19
  Ursula ja Miettinen McCartney Lontoosta /Jorma Jortikka    27.11.1990 Patrik Bifeldt Esa Kuloniemi      
19-20   Alaston kaupunki 26.8.1991 Roots & Culture 31.8.1994 Worlds away 18.11.1990 Dancemob 19.5.1998 John Peel 11.2.1999 Jatzofrenia 29.3.1998 19-20
    Aku Galloway Tero Kaski Phillip Page Alex Nieminen   Markus Partanen  
Päivän ohjelmat uusitaan klo 20.00-08.00.