Suora

  • Painin MM, Kreikkalais-roomalainen paini
  • Painin MM, Kreikkalais-roomalainen paini
  • Painin MM: Kreikkalais-roomalainen paini
  • Lentopallon EM, Venäjä - Suomi
  • Urheiluruutu
  • Rallin MM, Turkki, kisakooste
  • Urheiluruutu

Serie A:n otteluohjelma

Katso tästä pelattujen otteluiden tulokset ja tuleva otteluohjelma.

Serie A
SERIE A - KISAOPAS 2019-2020

Katso sarjataulukko ja parhaat maalintekijät Serie A:n Kisaoppaasta

Otteluohjelma päivittyy sitä mukaa, kun ottelujen tarkat ajankohdat julkistetaan.

Lauantai 24.8.2019

0‑1

Parma - Juventus

Stadio Ennio Tardini

3‑4

Fiorentina - Napoli

Stadio Artemio Franchi

Sunnuntai 25.8.2019

1‑0

Udinese - AC Milan

Dacia Arena

0‑1

Cagliari - Brescia

Sardegna Arena

1‑1

VER - Bologna

Stadio M. A. Bentegodi

3‑3

AS Roma - Genoa

Stadio Olimpico

2‑3

SPAL - Atalanta

Stadio Paolo Mazza

0‑3

Sampdoria - Lazio

Stadio Luigi Ferraris

2‑1

Torino - Sassuolo

Stadio Olimpico Grande Torino

Maanantai 26.8.2019

4‑0

Inter - Lecce

San Siro

Perjantai 30.8.2019

1‑0

Bologna - SPAL

Stadio Renato Dall'Ara

Lauantai 31.8.2019

1‑0

AC Milan - Brescia

San Siro

4‑3

Juventus - Napoli

Allianz Stadium

Sunnuntai 1.9.2019

1‑1

Lazio - AS Roma

Stadio Olimpico

2‑3

Atalanta - Torino

Stadio Atleti Azzurri d'Italia

1‑2

Cagliari - Inter

Sardegna Arena

2‑1

Genoa - Fiorentina

Stadio Luigi Ferraris

0‑1

Lecce - VER

Stadio Via del Mare

4‑1

Sassuolo - Sampdoria

Mapei Stadium - Città del Tricolore

1‑3

Udinese - Parma

Dacia Arena

Lauantai 14.9.2019

0‑0

Fiorentina - Juventus

Stadio Artemio Franchi

2‑0

Napoli - Sampdoria

Stadio San Paolo

1‑0

Inter - Udinese

San Siro

Sunnuntai 15.9.2019

1‑2

Genoa - Atalanta

Stadio Luigi Ferraris

3‑4

Brescia - Bologna

Stadio Mario Rigamonti

1‑3

Parma - Cagliari

Stadio Ennio Tardini

2‑1

SPAL - Lazio

Stadio Paolo Mazza

4‑2

AS Roma - Sassuolo

Stadio Olimpico

0‑1

VER - AC Milan

Stadio M. A. Bentegodi

Maanantai 16.9.2019

21:45

Torino - Lecce

Stadio Olimpico Grande Torino

Perjantai 20.9.2019

21:45

Cagliari - Genoa

Sardegna Arena

Lauantai 21.9.2019

16:00

Udinese - Brescia

Dacia Arena

19:00

Juventus - VER

Allianz Stadium

21:45

AC Milan - Inter

San Siro

Sunnuntai 22.9.2019

13:30

Sassuolo - SPAL

Mapei Stadium - Città del Tricolore

16:00

Bologna - AS Roma

Stadio Renato Dall'Ara

16:00

Lecce - Napoli

Stadio Via del Mare

16:00

Sampdoria - Torino

Stadio Luigi Ferraris

19:00

Atalanta - Fiorentina

Stadio Atleti Azzurri d'Italia

21:45

Lazio - Parma

Stadio Olimpico

Tiistai 24.9.2019

20:00

VER - Udinese

Stadio M. A. Bentegodi

22:00

Brescia - Juventus

Stadio Mario Rigamonti

Keskiviikko 25.9.2019

20:00

AS Roma - Atalanta

Stadio Olimpico

22:00

Fiorentina - Sampdoria

Stadio Artemio Franchi

22:00

Genoa - Bologna

Stadio Luigi Ferraris

22:00

Inter - Lazio

San Siro

22:00

Parma - Sassuolo

Stadio Ennio Tardini

22:00

SPAL - Lecce

Stadio Paolo Mazza

22:00

Napoli - Cagliari

Stadio San Paolo

Torstai 26.9.2019

22:00

Torino - AC Milan

Stadio Olimpico Grande Torino

Lauantai 28.9.2019

16:00

Juventus - SPAL

Allianz Stadium

19:00

Sampdoria - Inter

Stadio Luigi Ferraris

21:45

Sassuolo - Atalanta

Mapei Stadium - Città del Tricolore

Sunnuntai 29.9.2019

13:30

Napoli - Brescia

Stadio San Paolo

16:00

Lazio - Genoa

Stadio Olimpico

16:00

Lecce - AS Roma

Stadio Via del Mare

16:00

Udinese - Bologna

Dacia Arena

19:00

Cagliari - VER

Sardegna Arena

21:45

AC Milan - Fiorentina

San Siro

Maanantai 30.9.2019

21:45

Parma - Torino

Stadio Ennio Tardini

Perjantai 4.10.2019

21:45

Brescia - Sassuolo

Stadio Mario Rigamonti

Lauantai 5.10.2019

16:00

SPAL - Parma

Stadio Paolo Mazza

19:00

VER - Sampdoria

Stadio M. A. Bentegodi

21:45

Genoa - AC Milan

Stadio Luigi Ferraris

Sunnuntai 6.10.2019

13:30

Fiorentina - Udinese

Stadio Artemio Franchi

16:00

Atalanta - Lecce

Stadio Atleti Azzurri d'Italia

16:00

Bologna - Lazio

Stadio Renato Dall'Ara

16:00

AS Roma - Cagliari

Stadio Olimpico

19:00

Torino - Napoli

Stadio Olimpico Grande Torino

21:45

Inter - Juventus

San Siro

Lauantai 19.10.2019

16:00

Lazio - Atalanta

Stadio Olimpico

19:00

Napoli - VER

Stadio San Paolo

21:45

Juventus - Bologna

Allianz Stadium

Sunnuntai 20.10.2019

13:30

Sassuolo - Inter

Mapei Stadium - Città del Tricolore

16:00

Cagliari - SPAL

Sardegna Arena

16:00

Sampdoria - AS Roma

Stadio Luigi Ferraris

16:00

Udinese - Torino

Dacia Arena

19:00

Parma - Genoa

Stadio Ennio Tardini

21:45

AC Milan - Lecce

San Siro

Maanantai 21.10.2019

21:45

Brescia - Fiorentina

Stadio Mario Rigamonti

Perjantai 25.10.2019

21:45

VER - Sassuolo

Stadio M. A. Bentegodi

Lauantai 26.10.2019

16:00

Lecce - Juventus

Stadio Via del Mare

19:00

Inter - Parma

San Siro

21:45

Genoa - Brescia

Stadio Luigi Ferraris

Sunnuntai 27.10.2019

13:30

Bologna - Sampdoria

Stadio Renato Dall'Ara

16:00

Atalanta - Udinese

Stadio Atleti Azzurri d'Italia

16:00

SPAL - Napoli

Stadio Paolo Mazza

16:00

Torino - Cagliari

Stadio Olimpico Grande Torino

19:00

AS Roma - AC Milan

Stadio Olimpico

21:45

Fiorentina - Lazio

Stadio Artemio Franchi

Tiistai 29.10.2019

20:00

Parma - VER

Stadio Ennio Tardini

22:00

Brescia - Inter

Stadio Mario Rigamonti

Keskiviikko 30.10.2019

20:00

Napoli - Atalanta

Stadio San Paolo

22:00

Cagliari - Bologna

Sardegna Arena

22:00

Juventus - Genoa

Allianz Stadium

22:00

Lazio - Torino

Stadio Olimpico

22:00

Sampdoria - Lecce

Stadio Luigi Ferraris

22:00

Sassuolo - Fiorentina

Mapei Stadium - Città del Tricolore

22:00

Udinese - AS Roma

Dacia Arena

Torstai 31.10.2019

22:00

AC Milan - SPAL

San Siro

Lauantai 2.11.2019

16:00

AS Roma - Napoli

Stadio Olimpico

19:00

Bologna - Inter

Stadio Renato Dall'Ara

21:45

Torino - Juventus

Stadio Olimpico Grande Torino

Sunnuntai 3.11.2019

13:30

Atalanta - Cagliari

Stadio Atleti Azzurri d'Italia

16:00

Genoa - Udinese

Stadio Luigi Ferraris

16:00

VER - Brescia

Stadio M. A. Bentegodi

16:00

Lecce - Sassuolo

Stadio Via del Mare

19:00

Fiorentina - Parma

Stadio Artemio Franchi

21:45

AC Milan - Lazio

San Siro

Maanantai 4.11.2019

21:45

SPAL - Sampdoria

Stadio Paolo Mazza

Perjantai 8.11.2019

21:45

Sassuolo - Bologna

Mapei Stadium - Città del Tricolore

Lauantai 9.11.2019

16:00

Brescia - Torino

Stadio Mario Rigamonti

19:00

Inter - VER

San Siro

21:45

Napoli - Genoa

Stadio San Paolo

Sunnuntai 10.11.2019

13:30

Cagliari - Fiorentina

Sardegna Arena

16:00

Lazio - Lecce

Stadio Olimpico

16:00

Sampdoria - Atalanta

Stadio Luigi Ferraris

16:00

Udinese - SPAL

Dacia Arena

19:00

Parma - AS Roma

Stadio Ennio Tardini

21:45

Juventus - AC Milan

Allianz Stadium

Lauantai 23.11.2019

16:00

Atalanta - Juventus

Stadio Atleti Azzurri d'Italia

19:00

AC Milan - Napoli

San Siro

21:45

Torino - Inter

Stadio Olimpico Grande Torino

Sunnuntai 24.11.2019

13:30

Bologna - Parma

Stadio Renato Dall'Ara

16:00

VER - Fiorentina

Stadio M. A. Bentegodi

16:00

AS Roma - Brescia

Stadio Olimpico

16:00

Sassuolo - Lazio

Mapei Stadium - Città del Tricolore

19:00

Sampdoria - Udinese

Stadio Luigi Ferraris

21:45

Lecce - Cagliari

Stadio Via del Mare

Maanantai 25.11.2019

21:45

SPAL - Genoa

Stadio Paolo Mazza

Lauantai 30.11.2019

16:00

Brescia - Atalanta

Stadio Mario Rigamonti

19:00

Genoa - Torino

Stadio Luigi Ferraris

21:45

Fiorentina - Lecce

Stadio Artemio Franchi

Sunnuntai 1.12.2019

13:30

Juventus - Sassuolo

Allianz Stadium

16:00

Inter - SPAL

San Siro

16:00

Lazio - Udinese

Stadio Olimpico

16:00

Parma - AC Milan

Stadio Ennio Tardini

19:00

Napoli - Bologna

Stadio San Paolo

21:45

VER - AS Roma

Stadio M. A. Bentegodi

Maanantai 2.12.2019

21:45

Cagliari - Sampdoria

Sardegna Arena

Perjantai 6.12.2019

21:45

Inter - AS Roma

San Siro

Lauantai 7.12.2019

16:00

Atalanta - VER

Stadio Atleti Azzurri d'Italia

19:00

Udinese - Napoli

Dacia Arena

21:45

Lazio - Juventus

Stadio Olimpico

Sunnuntai 8.12.2019

13:30

Lecce - Genoa

Stadio Via del Mare

16:00

SPAL - Brescia

Stadio Paolo Mazza

16:00

Sassuolo - Cagliari

Mapei Stadium - Città del Tricolore

16:00

Torino - Fiorentina

Stadio Olimpico Grande Torino

19:00

Sampdoria - Parma

Stadio Luigi Ferraris

21:45

Bologna - AC Milan

Stadio Renato Dall'Ara

Lauantai 14.12.2019

16:00

Brescia - Lecce

Stadio Mario Rigamonti

19:00

Napoli - Parma

Stadio San Paolo

21:45

Genoa - Sampdoria

Stadio Luigi Ferraris

Sunnuntai 15.12.2019

13:30

VER - Torino

Stadio M. A. Bentegodi

16:00

AC Milan - Sassuolo

San Siro

16:00

Bologna - Atalanta

Stadio Renato Dall'Ara

16:00

Juventus - Udinese

Allianz Stadium

19:00

AS Roma - SPAL

Stadio Olimpico

21:45

Fiorentina - Inter

Stadio Artemio Franchi

Maanantai 16.12.2019

21:45

Cagliari - Lazio

Sardegna Arena

Sunnuntai 22.12.2019

19:00

Atalanta - AC Milan

Stadio Atleti Azzurri d'Italia

19:00

Fiorentina - AS Roma

Stadio Artemio Franchi

19:00

Inter - Genoa

San Siro

19:00

Lazio - VER

Stadio Olimpico

19:00

Lecce - Bologna

Stadio Via del Mare

19:00

Parma - Brescia

Stadio Ennio Tardini

19:00

Sampdoria - Juventus

Stadio Luigi Ferraris

19:00

Sassuolo - Napoli

Mapei Stadium - Città del Tricolore

19:00

Torino - SPAL

Stadio Olimpico Grande Torino

19:00

Udinese - Cagliari

Dacia Arena

Sunnuntai 5.1.2020

19:00

AC Milan - Sampdoria

San Siro

19:00

Atalanta - Parma

Stadio Atleti Azzurri d'Italia

19:00

Bologna - Fiorentina

Stadio Renato Dall'Ara

19:00

Brescia - Lazio

Stadio Mario Rigamonti

19:00

Genoa - Sassuolo

Stadio Luigi Ferraris

19:00

Juventus - Cagliari

Allianz Stadium

19:00

Lecce - Udinese

Stadio Via del Mare

19:00

AS Roma - Torino

Stadio Olimpico

19:00

SPAL - VER

Stadio Paolo Mazza

Maanantai 6.1.2020

21:45

Napoli - Inter

Stadio San Paolo

Sunnuntai 12.1.2020

19:00

Cagliari - AC Milan

Sardegna Arena

19:00

Fiorentina - SPAL

Stadio Artemio Franchi

19:00

VER - Genoa

Stadio M. A. Bentegodi

19:00

Inter - Atalanta

San Siro

19:00

Lazio - Napoli

Stadio Olimpico

19:00

Parma - Lecce

Stadio Ennio Tardini

19:00

Sampdoria - Brescia

Stadio Luigi Ferraris

19:00

Torino - Bologna

Stadio Olimpico Grande Torino

19:00

Udinese - Sassuolo

Dacia Arena

21:45

AS Roma - Juventus

Stadio Olimpico

Sunnuntai 19.1.2020

19:00

AC Milan - Udinese

San Siro

19:00

Atalanta - SPAL

Stadio Atleti Azzurri d'Italia

19:00

Bologna - VER

Stadio Renato Dall'Ara

19:00

Brescia - Cagliari

Stadio Mario Rigamonti

19:00

Genoa - AS Roma

Stadio Luigi Ferraris

19:00

Juventus - Parma

Allianz Stadium

19:00

Lazio - Sampdoria

Stadio Olimpico

19:00

Lecce - Inter

Stadio Via del Mare

19:00

Napoli - Fiorentina

Stadio San Paolo

19:00

Sassuolo - Torino

Mapei Stadium - Città del Tricolore

Sunnuntai 26.1.2020

19:00

Brescia - AC Milan

Stadio Mario Rigamonti

19:00

Fiorentina - Genoa

Stadio Artemio Franchi

19:00

VER - Lecce

Stadio M. A. Bentegodi

19:00

Inter - Cagliari

San Siro

19:00

Parma - Udinese

Stadio Ennio Tardini

19:00

AS Roma - Lazio

Stadio Olimpico

19:00

SPAL - Bologna

Stadio Paolo Mazza

19:00

Sampdoria - Sassuolo

Stadio Luigi Ferraris

19:00

Torino - Atalanta

Stadio Olimpico Grande Torino

21:45

Napoli - Juventus

Stadio San Paolo

Sunnuntai 2.2.2020

19:00

AC Milan - VER

San Siro

19:00

Atalanta - Genoa

Stadio Atleti Azzurri d'Italia

19:00

Bologna - Brescia

Stadio Renato Dall'Ara

19:00

Cagliari - Parma

Sardegna Arena

19:00

Juventus - Fiorentina

Allianz Stadium

19:00

Lazio - SPAL

Stadio Olimpico

19:00

Lecce - Torino

Stadio Via del Mare

19:00

Sampdoria - Napoli

Stadio Luigi Ferraris

19:00

Sassuolo - AS Roma

Mapei Stadium - Città del Tricolore

19:00

Udinese - Inter

Dacia Arena

Sunnuntai 9.2.2020

19:00

Brescia - Udinese

Stadio Mario Rigamonti

19:00

Fiorentina - Atalanta

Stadio Artemio Franchi

19:00

Genoa - Cagliari

Stadio Luigi Ferraris

19:00

VER - Juventus

Stadio M. A. Bentegodi

19:00

Parma - Lazio

Stadio Ennio Tardini

19:00

AS Roma - Bologna

Stadio Olimpico

19:00

SPAL - Sassuolo

Stadio Paolo Mazza

19:00

Napoli - Lecce

Stadio San Paolo

19:00

Torino - Sampdoria

Stadio Olimpico Grande Torino

21:45

Inter - AC Milan

San Siro

Sunnuntai 16.2.2020

19:00

AC Milan - Torino

San Siro

19:00

Atalanta - AS Roma

Stadio Atleti Azzurri d'Italia

19:00

Bologna - Genoa

Stadio Renato Dall'Ara

19:00

Cagliari - Napoli

Sardegna Arena

19:00

Juventus - Brescia

Allianz Stadium

19:00

Lazio - Inter

Stadio Olimpico

19:00

Lecce - SPAL

Stadio Via del Mare

19:00

Sampdoria - Fiorentina

Stadio Luigi Ferraris

19:00

Sassuolo - Parma

Mapei Stadium - Città del Tricolore

19:00

Udinese - VER

Dacia Arena

Sunnuntai 23.2.2020

19:00

Atalanta - Sassuolo

Stadio Atleti Azzurri d'Italia

19:00

Bologna - Udinese

Stadio Renato Dall'Ara

19:00

Brescia - Napoli

Stadio Mario Rigamonti

19:00

Fiorentina - AC Milan

Stadio Artemio Franchi

19:00

Genoa - Lazio

Stadio Luigi Ferraris

19:00

VER - Cagliari

Stadio M. A. Bentegodi

19:00

Inter - Sampdoria

San Siro

19:00

AS Roma - Lecce

Stadio Olimpico

19:00

SPAL - Juventus

Stadio Paolo Mazza

19:00

Torino - Parma

Stadio Olimpico Grande Torino

Sunnuntai 1.3.2020

19:00

AC Milan - Genoa

San Siro

19:00

Cagliari - AS Roma

Sardegna Arena

19:00

Lazio - Bologna

Stadio Olimpico

19:00

Lecce - Atalanta

Stadio Via del Mare

19:00

Parma - SPAL

Stadio Ennio Tardini

19:00

Napoli - Torino

Stadio San Paolo

19:00

Sampdoria - VER

Stadio Luigi Ferraris

19:00

Sassuolo - Brescia

Mapei Stadium - Città del Tricolore

19:00

Udinese - Fiorentina

Dacia Arena

21:45

Juventus - Inter

Allianz Stadium

Sunnuntai 8.3.2020

19:00

Atalanta - Lazio

Stadio Atleti Azzurri d'Italia

19:00

Bologna - Juventus

Stadio Renato Dall'Ara

19:00

Fiorentina - Brescia

Stadio Artemio Franchi

19:00

Genoa - Parma

Stadio Luigi Ferraris

19:00

VER - Napoli

Stadio M. A. Bentegodi

19:00

Inter - Sassuolo

San Siro

19:00

Lecce - AC Milan

Stadio Via del Mare

19:00

AS Roma - Sampdoria

Stadio Olimpico

19:00

SPAL - Cagliari

Stadio Paolo Mazza

19:00

Torino - Udinese

Stadio Olimpico Grande Torino

Sunnuntai 15.3.2020

19:00

AC Milan - AS Roma

San Siro

19:00

Brescia - Genoa

Stadio Mario Rigamonti

19:00

Cagliari - Torino

Sardegna Arena

19:00

Juventus - Lecce

Allianz Stadium

19:00

Lazio - Fiorentina

Stadio Olimpico

19:00

Parma - Inter

Stadio Ennio Tardini

19:00

Napoli - SPAL

Stadio San Paolo

19:00

Sampdoria - Bologna

Stadio Luigi Ferraris

19:00

Sassuolo - VER

Mapei Stadium - Città del Tricolore

19:00

Udinese - Atalanta

Dacia Arena

Sunnuntai 22.3.2020

19:00

Atalanta - Napoli

Stadio Atleti Azzurri d'Italia

19:00

Bologna - Cagliari

Stadio Renato Dall'Ara

19:00

Fiorentina - Sassuolo

Stadio Artemio Franchi

19:00

Genoa - Juventus

Stadio Luigi Ferraris

19:00

VER - Parma

Stadio M. A. Bentegodi

19:00

Inter - Brescia

San Siro

19:00

Lecce - Sampdoria

Stadio Via del Mare

19:00

AS Roma - Udinese

Stadio Olimpico

19:00

SPAL - AC Milan

Stadio Paolo Mazza

19:00

Torino - Lazio

Stadio Olimpico Grande Torino

Sunnuntai 5.4.2020

19:00

Brescia - VER

Stadio Mario Rigamonti

19:00

Cagliari - Atalanta

Sardegna Arena

19:00

Inter - Bologna

San Siro

19:00

Juventus - Torino

Allianz Stadium

19:00

Lazio - AC Milan

Stadio Olimpico

19:00

Parma - Fiorentina

Stadio Ennio Tardini

19:00

Sampdoria - SPAL

Stadio Luigi Ferraris

19:00

Sassuolo - Lecce

Mapei Stadium - Città del Tricolore

19:00

Udinese - Genoa

Dacia Arena

21:45

Napoli - AS Roma

Stadio San Paolo

Lauantai 11.4.2020

19:00

Atalanta - Sampdoria

Stadio Atleti Azzurri d'Italia

19:00

Bologna - Sassuolo

Stadio Renato Dall'Ara

19:00

Fiorentina - Cagliari

Stadio Artemio Franchi

19:00

Genoa - Napoli

Stadio Luigi Ferraris

19:00

VER - Inter

Stadio M. A. Bentegodi

19:00

Lecce - Lazio

Stadio Via del Mare

19:00

AS Roma - Parma

Stadio Olimpico

19:00

SPAL - Udinese

Stadio Paolo Mazza

19:00

Torino - Brescia

Stadio Olimpico Grande Torino

21:45

AC Milan - Juventus

San Siro

Sunnuntai 19.4.2020

19:00

Brescia - AS Roma

Stadio Mario Rigamonti

19:00

Cagliari - Lecce

Sardegna Arena

19:00

Fiorentina - VER

Stadio Artemio Franchi

19:00

Genoa - SPAL

Stadio Luigi Ferraris

19:00

Inter - Torino

San Siro

19:00

Juventus - Atalanta

Allianz Stadium

19:00

Lazio - Sassuolo

Stadio Olimpico

19:00

Parma - Bologna

Stadio Ennio Tardini

19:00

Udinese - Sampdoria

Dacia Arena

21:45

Napoli - AC Milan

Stadio San Paolo

Keskiviikko 22.4.2020

19:00

AC Milan - Parma

San Siro

19:00

Atalanta - Brescia

Stadio Atleti Azzurri d'Italia

19:00

Bologna - Napoli

Stadio Renato Dall'Ara

19:00

Lecce - Fiorentina

Stadio Via del Mare

19:00

AS Roma - VER

Stadio Olimpico

19:00

SPAL - Inter

Stadio Paolo Mazza

19:00

Sampdoria - Cagliari

Stadio Luigi Ferraris

19:00

Sassuolo - Juventus

Mapei Stadium - Città del Tricolore

19:00

Torino - Genoa

Stadio Olimpico Grande Torino

19:00

Udinese - Lazio

Dacia Arena

Sunnuntai 26.4.2020

19:00

AC Milan - Bologna

San Siro

19:00

Brescia - SPAL

Stadio Mario Rigamonti

19:00

Cagliari - Sassuolo

Sardegna Arena

19:00

Fiorentina - Torino

Stadio Artemio Franchi

19:00

Genoa - Lecce

Stadio Luigi Ferraris

19:00

VER - Atalanta

Stadio M. A. Bentegodi

19:00

Juventus - Lazio

Allianz Stadium

19:00

Parma - Sampdoria

Stadio Ennio Tardini

19:00

Napoli - Udinese

Stadio San Paolo

21:45

AS Roma - Inter

Stadio Olimpico

Sunnuntai 3.5.2020

19:00

Atalanta - Bologna

Stadio Atleti Azzurri d'Italia

19:00

Inter - Fiorentina

San Siro

19:00

Lazio - Cagliari

Stadio Olimpico

19:00

Lecce - Brescia

Stadio Via del Mare

19:00

Parma - Napoli

Stadio Ennio Tardini

19:00

SPAL - AS Roma

Stadio Paolo Mazza

19:00

Sampdoria - Genoa

Stadio Luigi Ferraris

19:00

Sassuolo - AC Milan

Mapei Stadium - Città del Tricolore

19:00

Torino - VER

Stadio Olimpico Grande Torino

19:00

Udinese - Juventus

Dacia Arena

Sunnuntai 10.5.2020

19:00

AC Milan - Atalanta

San Siro

19:00

Bologna - Lecce

Stadio Renato Dall'Ara

19:00

Brescia - Parma

Stadio Mario Rigamonti

19:00

Cagliari - Udinese

Sardegna Arena

19:00

Genoa - Inter

Stadio Luigi Ferraris

19:00

VER - Lazio

Stadio M. A. Bentegodi

19:00

Juventus - Sampdoria

Allianz Stadium

19:00

AS Roma - Fiorentina

Stadio Olimpico

19:00

SPAL - Torino

Stadio Paolo Mazza

19:00

Napoli - Sassuolo

Stadio San Paolo

Sunnuntai 17.5.2020

19:00

Cagliari - Juventus

Sardegna Arena

19:00

Fiorentina - Bologna

Stadio Artemio Franchi

19:00

VER - SPAL

Stadio M. A. Bentegodi

19:00

Lazio - Brescia

Stadio Olimpico

19:00

Parma - Atalanta

Stadio Ennio Tardini

19:00

Sampdoria - AC Milan

Stadio Luigi Ferraris

19:00

Sassuolo - Genoa

Mapei Stadium - Città del Tricolore

19:00

Torino - AS Roma

Stadio Olimpico Grande Torino

19:00

Udinese - Lecce

Dacia Arena

21:45

Inter - Napoli

San Siro

Sunnuntai 24.5.2020

19:00

AC Milan - Cagliari

San Siro

19:00

Atalanta - Inter

Stadio Atleti Azzurri d'Italia

19:00

Bologna - Torino

Stadio Renato Dall'Ara

19:00

Brescia - Sampdoria

Stadio Mario Rigamonti

19:00

Genoa - VER

Stadio Luigi Ferraris

19:00

Lecce - Parma

Stadio Via del Mare

19:00

SPAL - Fiorentina

Stadio Paolo Mazza

19:00

Napoli - Lazio

Stadio San Paolo

19:00

Sassuolo - Udinese

Mapei Stadium - Città del Tricolore

21:45

Juventus - AS Roma

Allianz Stadium

Kerro meille mitä mieltä olit tästä Voitto-robotin tekemästä Otteluohjelmasta ja miten haluaisit meidän kehittävän sitä! Vastaa lyhyeen kyselyyn täällä (siirryt toiseen palveluun) (siirryt toiseen palveluun).

Kirjeikoni

Tilaa Yle Urheilun uutiskirje ja muita uutiskirjeitä!

Saat Ylen parhaat sisällöt suoraan sähköpostiisi! Tilaa niin monta kirjettä kuin haluat!

Siirry tilaamaan

Suosittelemme